...odkud přicházíme, kam jdeme...

O Vanavi.com

Projekt Vanavi.com odstartoval v roce 2000 vznikem soukromé prezentace grafika Ivana Vandrovce. Krátce od svého vzniku spolupracuje Ivan s několika předními webovými studii jako byl Globe Internet, Advertures a pracuje i pro další menší studia. V této době byly vytvořeny grafické návrhy pro firmy a produktové značky jako např. Aquafresh, Oxy, Oskar, Eurotel, Sony Ericsson, Fiat, Volkswagen, Microcom, Setuza, OB Invest a další.

Zájem klientů o komplexní řešení posouvá původní projekt do rozměrů internetového studia. Přicházejí první spolupracovníci a rozšiřje se spektrum nabízených služeb.

Kvalitní konzultační a poradenský servis přispívá k nalézání úspěšných řešení pro klientské www stránky a další tvorbu v prostředí internetu vycházející z aktuálních potřeb klienta.

Po 9 letech samostatného působení jsou našimi klienty i velké a zahraniční společnosti. Tento stav chápeme jako ocenění naší práce a zároveň jako výzvu ke stálemu zdokonalování a vytváření jedinečných řešení.

Náš tým je tvořen profesionály z oblastí internet marketingu, SEO (optimalizace www stránek pro vyhledávače), webdesignu, programmingu a copywritingu.

 

Kdo jsme

 

Naše práce nás baví a budeme velice rádi, když se i Vy stanete dalším z našich spokojených klientů.

 

Pokračujte na naše služby